Zaproszenie na konferencję "Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy

w imieniu głównego organizatora Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich(PECSA) oraz Wydziału Nauk Politycznych i Kolegium Gospodarki Światowej SGH

a także

współorganizatorów, którym jest m.in. Instytut Nauk o Polityce i Administracji UKSW zachęcam do udziału w konferencji

PECSA International Conference “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, która odbędzie się w dniu 05.12.2019 r., o godz. 9.00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aule I i II.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Wydarzenie wpisuje się w projekt EUSHARE – “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, który jest realizowany przez PECSA przy współfinansowaniu Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+.

Program konferencji znajdą Państwo na stronie www pod adresem: http://www.pecsa.edu.pl/index.php/en/conferences-conferences/international-conference-2019

Zachęcamy do rejestracji on-line do 3.12.2019 r.

Językiem obrad jest język angielski. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie niniejszego zaproszenia Państwa Koleżankom i Kolegom oraz wszystkim osobom zainteresowanym problematyką europejską, a także – jeśli to możliwe – opublikowanie zaproszenia / informacji o konferencji na stronach internetowych Państwa instytucji i w mediach społecznościowych (np. Facebook, Twitter).